Aktualności
Konferencje
23 Listopada
Opublikowano: 2020-11-23

III Ogólnopolska Konferencja Kół Nauk Psychologicznych „Psychozjum”

Na początku marca przyszłego roku odbędzie się ​III Ogólnopolska Konferencja Kół Nauk Psychologicznych „Psychozjum”. 

Konferencja organizowana jest w formule online przez Koło Naukowe Psychologii Społecznej oraz Koło Projektowania i Analiz Narzędzi Psychometrycznych działające przy Wydziale Psychologii i Kognitywistki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pierwotnie miała się odbyć w maju tego roku, ale z uwagi na pandemię koronawirusa jej termin przesunięto na 5–6 marca 2021.

Ideą, jaka przyświeca organizatorom, jest stworzenie miejsca, w którym student bądź doktorant nauk społecznych będzie mógł zaktualizować wiedzę o najnowsze wyniki badań, zaprezentować swoją pracę naukową, wymienić się doświadczeniami czy nawiązać kontakty z innymi młodymi naukowcami. Cele konferencji to: umożliwienie prezentacji wyników badań z zakresu psychologii i kognitywistyki, a także dyskusji nad nimi na forum akademickim; rozwój kompetencji praktycznych na warsztatach z zakresu psychologii społecznej i psychologii edukacji; integracja kół naukowych z całej Polski, nawiązanie nowych znajomości oraz współpraca między ośrodkami akademickimi.

Zakres tematyczny konferencji obejmuje:

  • psychologię społeczną, poznawczą, edukacji, pracy i organizacji, zdrowia i choroby, zachowań konsumenckich, kliniczną;
  • kognitywistykę, neuropsychologię, sztuczną inteligencję, logikę.

Zaplanowano sesje referatowe, sesję posterową, wystąpienia eksperckie oraz warsztaty i treningi umiejętności miękkich!

Konferencja „Psychozjum” odbędzie się w dniach 5–6 marca 2021 r. w formule online. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na zgłoszenia referatów i posterów organizatorzy czekają do 1 lutego 2021 r., zaś zgłoszenia uczestnictwa biernego do 26 lutego (lub do wyczerpania miejsc). Więcej informacji: https://psychozjum.weebly.com/ oraz na profilu: https://www.facebook.com/psychozjum/.

MK

Dyskusja (0 komentarzy)
Tagi: