Aktualności
Konferencje
25 Kwietnia
Opublikowano: 2018-04-25

Bezpieczeństwo i konkurencja na rynku energetycznym

26 kwietnia br. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbędzie się II. Ogólnopolska konferencja naukowa „Bezpieczeństwo, regulacja i konkurencja na rynku energetycznym”. Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Podczas konferencji udział wezmą m.in. pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej minister Piotr Naimski, wicemarszałek Senatu RP prof. Michał Seweryński, Zbigniew Leszczyński (wiceprezes Zarządu PKN Orlen S.A.), Piotr Woźniak (prezes Zarządu Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A.).

Tegoroczna konferencja pozwoli zidentyfikować aktualne wyzwania i kierunki zmian w zakresie bezpieczeństwa i regulacji na rynku energetycznym, a także konkurencji i ochrony konsumentów w tym sektorze. Szczególny akcent zostanie położony na kwestie bezpieczeństwa, które jest fundamentalną cechą całego rynku energetycznego.

Więcej informacji: https://biuroprasowe-uni-lodz.prowly.com/30083-ii-ogolnopolska-konferencja-naukowa-bezpieczenstwo-regulacja-i-konkurencja-na-rynku-energetycznym .

Paweł Śpiechowicz

Dyskusja (0 komentarzy)