Aktualności
Konferencje
05 Grudnia
Opublikowano: 2023-12-05

Cztery Żywioły – współczesne problemy w naukach o życiu

Współczesne problemy w naukach o życiu będą przedmiotem dyskusji podczas konferencji online, którą zaplanowano na 14 grudnia. Wydarzenie adresowane jest do doktorantów. 

To już VI edycja konferencji „Cztery Żywioły – współczesne problemy w naukach o życiu”. Organizują ją samorządy doktorantów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Instytutu Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk.

Celem wydarzenia jest wymiana wiedzy obejmującej obszary nauk rolniczych, leśnych, weterynaryjnych, przyrodniczych oraz inżynieryjno-technicznych. Adresatami konferencji są doktoranci, którzy chcieliby przedstawić interesujące ich zagadnienie naukowe, studiowany przez nich fragment badań własnych czy podzielić się spostrzeżeniami ze swoich badań w szerszym gronie.

Spotkanie online odbędzie się 14 grudnia za pośrednictwem platformy Zoom. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji na LinkedIn. Patronem medialnym konferencji jest „Forum Akademickie”.

GaL

Dyskusja (0 komentarzy)