Aktualności
Konferencje
04 Marca
Opublikowano: 2020-03-04

III Ogólnopolski Zjazd Kół Nauk Psychologicznych

W dniach 9–10 maja na Uniwersytecie Jagiellońskim odbędzie się III Ogólnopolski Zjazd Kół Nauk Psychologicznych. Organizatorem wydarzenia jest Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA we współpracy z Instytutem Psychologii Stosowanej oraz Wydziałem Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ.

OZKNP to okazja do spotkania się zarządów i aktywnych członków kół nauk psychologicznych i społecznych z całej Polski. Celem Zjazdu jest stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń, integracji i zainicjowania współpracy między studentami z różnych uczelni. To już trzecia edycja tego wydarzenia. Poprzednim razem studenci udzielający się w kołach naukowych związanych z psychologią spotkali się na SWPS w Katowicach. Z kolei inauguracyjny Zjazd odbył się w 2017 roku na Uniwersytecie Jagiellońskim. W każdej z dotychczasowych edycji wzięli udział przedstawiciele ponad 20 kół naukowych. W sumie w warsztatach oraz sesjach panelowych uczestniczyło ponad 120 studentów.

W tym roku impreza powraca pod Wawel. Pierwszego dnia studenci wezmą udział w warsztatach oraz podzielą się projektami, nad którymi pracują poszczególne koła naukowe. Wieczorem odbędzie się przyjęcie integracyjne. Drugiego dnia na zaproszenie organizatorów wystąpią goście – czynni psychologowie, którzy w trakcie panelu przybliżą możliwe ścieżki kariery psychologicznej.

III Ogólnopolski Zjazd Kół Nauk Psychologicznych odbędzie się w dniach 9–10 maja na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obowiązuje rejestracja wraz z opłatą. Szczegóły na fanpage’u: https://www.facebook.com/ozknp/.

MK

Dyskusja (0 komentarzy)