Aktualności
Konferencje
18 Marca
Opublikowano: 2019-03-18

„Każde pokolenie ma swój kryzys” hasłem AKTUALIÓW 2019

„Każde pokolenie ma swój kryzys” – to tytuł XXVI Ogólnopolskiej Konferencji Aktualności Psychologicznych AKTUALIA 2019, która odbędzie się w dniach 8–10 kwietnia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie.

Tematyka tegorocznej edycji będzie zawierała zagadnienia dotyczące kryzysu na różnym etapie życia człowieka – zarówno dziecka, nastolatka, jak i osoby dorosłej. Konferencja jest bezpłatna i ma charakter wykładów. W środę 10 kwietnia odbędzie się panel studencki, na którym swoje prace będą mogli zaprezentować studenci z różnych ośrodków akademickich. Forma prezentacji będzie miała charakter krótkiego wystąpienia lub prezentacji plakatowej. Termin nadsyłania zgłoszeń do wystąpienia podczas sesji studenckiej mija  21 marca 2019 roku. Przewidywany czas jednego wystąpienia to 15 minut.
Wszystkie osoby zainteresowane wydarzeniem organizatorzy – członkowie Koła Naukowego Studentów Psychologii KUL – zapraszają do biernego oraz czynnego udziału w konferencji. Więcej o wydarzeniu na profilu FB: https://www.facebook.com/events/603554736761622/.

MK

 

Dyskusja (0 komentarzy)