Aktualności
Konferencje
17 Stycznia
Opublikowano: 2020-01-17

Konkurs na stypendia konferencyjne

Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych EUROREG Uniwersytetu Warszawskiego oraz Stowarzyszenie Regional Studies Association – Sekcja Polska zachęcają studentów i młodych naukowców do udziału w konkursie na stypendia konferencyjne.

Do rozdysponowania się stypendia na dwie konferencje: Regional Studies Association Student and Early Career Conference 2020 w Stoke-on-Trent, zaplanowaną w dniach 24–25 maja, oraz Regional Studies Association’s Annual Conference 2020 #RSA20 w Lublanie, która odbędzie się w dniach 17–20 czerwca. Stypendia obejmują pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA, a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł. Mogą się o nie ubiegać studenci/tki (Stoke-on-Trent, Lublana), doktoranci/tki oraz osoby, które uzyskały stopień doktora po 1 stycznia 2015 roku (Lublana). 

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zgłoszenie złożone z abstraktu wystąpienia konferencyjnego o długości 3000-5000 znaków oraz krótkiego CV w języku angielskim na adres: euroreg@uw.edu.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 28 stycznia (Lublana) i 3 lutego (Stoke-on-Trent).

Dodatkowe informacje o konkursie znajdują się w linkach poniżej oraz na stronie: www.euroreg.uw.edu.pl.

MK

Stypendium konferencyjne Lublana 2020

Stypendium konferencyjne Stoke-on-Trent 2020

 

Dyskusja (0 komentarzy)