Aktualności
Konferencje
24 Kwietnia
Opublikowano: 2019-04-24

Marketing (r)Evolution – nowe techniki, pomysły, rozwiązania

Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej Brief, działające na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza, organizuje III Ogólnopolskie Seminarium Naukowe „Marketing (r)Evolution – nowe techniki, pomysły, rozwiązania”.

Celem tegorocznej edycji jest poszerzenie wiedzy teoretycznej związanej z prowadzeniem działań marketingowych w obszarze finansów, logistyki oraz wiodącej prym na rynku informatyki. Różnorodność tematyczna ma za zadanie wzbogacić przebieg prelekcji o szeroki zakres poruszanych kwestii wykorzystywania marketingu w wielu dziedzinach nauki. Będzie to również świetna okazja do wymiany poglądów i doświadczeń oraz integracji społeczności studenckiej z różnych uczelni z całej Polski.

Tematyka seminarium obejmuje takie zagadnienia jak: menadżer w zarządzaniu współczesnym przedsiębiorstwem; innowacje w obszarze zarządzania, marketingu; wykorzystanie promocji do budowania pozycji firmy na rynku; marketing internetowy; ekomarketing; marketing terytorialny; marketing polityczny; marketing usług finansowych; inwestycje we współczesnym rynku finansowym; nowoczesne rozwiązania w logistyce i opakowalnictwie; trendy w rozwoju opakowań; logistyka marketingowa; IT w marketingu.

Seminarium odbędzie się w dniach 23–24 maja 2019 roku. Wstęp na wydarzenie otwarty! Czynny udział dotyczy jedynie wygłoszenia prelekcji (brak publikacji pokonferencyjnej). Zgłoszenia udziału przyjmowane są do 12 maja.

MK

Formularz zgłoszeniowy

 

Dyskusja (0 komentarzy)