Aktualności
Konferencje
01 Grudnia
Opublikowano: 2022-12-01

Na początku stycznia studencka konferencja chemiczna

W dniach 7–8 stycznia 2023 r. odbędzie się II Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa „Bliżej Chemii”. Trwa już rejestracja na to wydarzenie.

Konferencja, podobnie jak przed rokiem, odbędzie się w formule online na platformie Microsoft Teams. Do wzięcia udziału organizatorzy zachęcają wszystkie osoby zainteresowane i rozwijające się naukowo w dziedzinie chemii z całej Polski. Tematyka obejmuje szeroko rozumianą chemię i każdy z poszczególnych jej działów. „Będzie to idealna okazja do noworocznego spotkania chemików. Mamy nadzieję, że w jego trakcie chemik-analityk zaciekawi chemika-organika, a chemik-teoretyk – krystalografa” – czytamy w zaproszeniu.

W wydarzeniu można uczestniczyć aktywnie (w formie referatu ustnego lub posteru) bądź biernie. Po jego zakończeniu zostaną wyróżnione najlepsze prezentacje i postery w każdej z sesji. Każdy biorący udział, zarówno aktywny, jak i bierny, otrzyma certyfikat uczestnictwa w wersji cyfrowej.

Konferencja „Bliżej Chemii” odbędzie się w dniach 7–8 stycznia w formule online. Jest bezpłatna, ale obowiązuje rejestracja (formularz). Zgłoszenia przyjmowane są do końca roku. Szczegółowe informacje na stronie wydarzenia na Facebooku.

Organizatorami wydarzenia są: Naukowe Koło Chemii Medycznej i Środowiskowej Uniwersytetu Jagiellońskiego, Naukowe Koło Chemików Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

MK

Dyskusja (0 komentarzy)