Aktualności
Konferencje
30 Czerwca
Opublikowano: 2021-06-30

O elektronicznym obiegu dokumentów

Elektroniczny obieg dokumentów i automatyzacja procesów biznesowych na uczelni – to temat kolejnego webinaru z cyklu „Uniwersytet Przyszłości”. Spotkanie z udziałem przedstawicieli firm WEBCON odbędzie się w czwartek 1 lipca.

W obliczu pandemii oraz postępującej digitalizacji sektora edukacyjnego, systemy klasy EOD stały się niezbędnym narzędziem współpracy pomiędzy uczelnią a jej kluczowymi interesariuszami – studentami i pracownikami. PCG Academia odpowiada na te potrzeby za pośrednictwem platformy WEBCON BPS, która umożliwia automatyzację dowolnego procesu biznesowego funkcjonującego na uczelni.

WEBCON BPS to autorskie rozwiązanie firmy WEBCON klasy BPM (Business Process Management). Tzw. aplikacje biznesowe zbudowane za pomocą platformy pozwalają skutecznie zarządzać przepływem zadań, informacji i dokumentów w uczelniach. Wykorzystując WEBCON BPS można w łatwy sposób, bez angażowania zasobów programistycznych, zdefiniować dowolny obieg dokumentu studenckiego (wniosek, decyzja, podania), jak i kancelaryjnego (instrukcja, umowa, faktura). Podczas webinarium przedstawiciele firmy WEBCON zaprezentują platformę WEBCON BPS. W ramach demonstracji przedstawią kilka przykładowych procesów, specyficznych dla szkół wyższych.

Ostatni przed wakacjami webinar w ramach „Uniwersytetu Przyszłości” odbędzie się w najbliższy czwartek, 1 lipca, w godzinach 13:00 – 14:00. Rejestracja na stronie www.pcgacademia.pl.

„Uniwersytet Przyszłości” to cykl webinarów, który ma na celu prezentację inspirujących projektów IT realizowanych przez wiodące polskie uczelnie. Organizatorem „Uniwersytetu Przyszłości” jest PCG Academia oraz jej partnerzy technologiczni: Blackboard, Inspera i WEBCON, a także firma doradztwa unijnego MJC. Udział w webinarach jest bezpłatny.

MK

Dyskusja (0 komentarzy)