Aktualności
Konferencje
29 Maja
Opublikowano: 2018-05-29

PIAP partnerem Technology & Innovation Days

Największa w Polsce konferencja o rozwiązaniach produkcyjnych, inżynieryjnych i logistycznych „Technology & Innovation Days”, podczas której ekspert PIAP opowie o robotyzacji produkcji blisko człowieka, robotach kooperacyjnych i kolaboracyjnych, odbędzie się 5–6 września 2018 roku w Łodzi.

Na konferencji będzie ponad 50 prelegentów, m.in. z Tesla, TomTom, FANUC, Dassault Systèmes, Ekso Bionics, Amazon Robotics, OMRON, KUKA, Autodesk. Będą mówić o rozwiązaniach dla produkcji, projektowania i logistyki opartych na case study. Wydarzenie organizowane jest z myślą o małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach, które chcą się rozwijać i poznać możliwości, jakie dają technologia i innowacje, a w najbliższej przyszłości zaimplementować wybrane rozwiązania.

Większość rozwiązań oparta będzie na case studies, dotyczących np.: możliwości, jakie daje rozszerzona rzeczywistość w utrzymania ruchu, logistyce, produkcji i projektowaniu; zastosowaniu robotów mobilnych i przemysłowych w produkcji i halach logistycznych, automatyzacji, integracji linii produkcyjnych i urządzeń oraz cyfryzacji przedsiębiorstw.

JK

(źródło: PIAP)

Dyskusja (0 komentarzy)