Aktualności
Konferencje
06 Maja
Opublikowano: 2024-05-06

Rozmowy o komunikacji w Europejskim Mieście Nauki Katowice

„Trendy. Technologie. Taktyki. Rozmowy o komunikacji w Europejskim Mieście Nauki” – pod takim hasłem przebiegać będzie XXVI Konferencja Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom”. Gospodarzem wydarzenia jest w tym roku Politechnika Śląska.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 2–5 czerwca na Politechnice Śląskiej. Uczelnia wchodzi w skład Konsorcjum Akademickiego Katowice – Miasto Nauki. W tym roku stolica Górnego Śląska jest Europejskim Miastem Nauki.

Temat konferencji „Trendy. Technologie. Taktyki. Rozmowy o komunikacji w Europejskim Mieście Nauki Katowice” będzie determinował perspektywy i kierunek dyskusji plenarnych, paneli dyskusyjnych i zajęć skoncentrowanych na case studies.

W panelu otwarcia uczestnicy będą rozmawiać o kreowaniu wizerunku uczelni i nauki w erze cyfrowej. Następnie odbędzie się dyskusja o promocji polskich uczelni na arenie międzynarodowej. W programie także m.in.

  • Jak skutecznie zatrzymać kryzys, który rozpędza się jak kula śniegowa – case study komunikacji kryzysowej z AGH w Krakowie;
  • Narzędzia IT wspierające skuteczną komunikację;
  • Od Niebędącego do Pracownika i co dalej? Wyniki konsultacji środowiskowych określenia „niebędący nauczycielami akademickimi”;
  • Komunikacja między światami – jak rozmawiać z korporacjami;
  • Podcasty Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie jako sposób na eksponowanie potencjału naukowego uczelni w przestrzeni internetowej.

Tradycyjnie już w trakcie wydarzenia wręczone zostaną nagrody Stowarzyszenia PRom za inicjatywy w obszarze komunikacji, informacji i promocji prowadzone przez i na rzecz uczelni w Polsce.

Konferencja „„Trendy. Technologie. Taktyki. Rozmowy o komunikacji w Europejskim Mieście Nauki Katowice” odbędzie się w dniach 2–5 czerwca. Organizatorami są: Stowarzyszenie PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom” oraz Politechnika Śląska. Patronat medialny objęło „Forum Akademickie”. Więcej szczegółów, w tym program i formularz rejestracyjny, na stronie internetowej wydarzenia.

MK

Dyskusja (0 komentarzy)