Aktualności
Konferencje
12 Września
Opublikowano: 2023-09-12

Rozpoczęła się rejestracja na KonDokPAN 2023

Za miesiąc we Wrocławiu odbędzie się VII Konferencja Doktorantów Polskiej Akademii Nauk – KonDokPAN 2023. W wydarzeniu, które ma charakter integrujący społeczność doktorantów z instytutów PAN, nie zabraknie paneli tematycznych, sesji dyskusyjnych oraz warsztatów. Rejestracja już trwa.

KonDokPAN to interdyscyplinarna konferencja naukowa organizowana przez Radę Samorządu Doktorantów Polskiej Akademii Nauk. Wydarzenie, które ma charakter integrujący społeczność doktorantów z instytutów PAN, rozpocznie się w piątek 13 października. Na miejsce spotkania wybrano tym razem Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych Polskiej Akademii Nauk we Wrocławiu.

Inicjatywa ma charakter ogólnopolski i skierowana jest do doktorantek i doktorantów kształcących się na studiach doktoranckich oraz w szkołach doktorskich prowadzonych przez instytuty PAN i specjalizujących się w następujących dziedzinach: nauki humanistyczne i społeczne, nauki biologiczne i rolnicze, nauki ścisłe i nauki o Ziemi, nauki techniczne oraz nauki medyczne. KonDokPAN ma na celu wymianę doświadczeń, stworzenie przestrzeni do dyskusji nad kierunkami prowadzonych badań, a także poszerzenie wiedzy dotyczącej zagadnień związanych z odnajdywaniem się na rynku pracy, w tym z obszaru umiejętności miękkich. Językiem konferencji będzie angielski.

Udział w wydarzeniu jest płatny. Rejestracja trwa do 18 września. Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej szczegółów na stronie Samorządu Doktorantów PAN. Patronem medialnym KonDokPAN 2023 jest „Forum Akademickie”.

MK

Conference graphics

Dyskusja (0 komentarzy)