Aktualności
Konferencje
22 Kwietnia
Opublikowano: 2020-04-22

VII Ogólnopolskie Sympozjum Biomedyczne ESKULAP

 

W dniach 28–29 listopada w Lublinie odbędzie się VII Ogólnopolskie Sympozjum Biomedyczne ESKULAP. Otwarto już rejestrację na to wydarzenie.

Organizatorem sympozjum jest Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL. Tematyka wydarzenia koncentruje się wokół obszaru life science w kontekście zagadnień medycznych. Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem studentów, doktorantów i naukowców oraz przedstawicieli firm, którzy chcą zaprezentować wyniki swoich prac  badawczych i przeglądowych w ramach prezentacji ustnej lub też w formie posteru naukowego. Zaproszenie do uczestnictwa organizatorzy kierują do reprezentantów nauk biotechnologicznych, biologicznych, biofizycznych, biochemicznych, technicznych, a także medycznych, farmaceutycznych oraz nauk o zdrowiu.

W trakcie sympozjum poruszane będą zagadnienia dotyczące: chorób nowotworowych, chorób cywilizacyjnych, inżynierii biomedycznej, innowacyjnych metod diagnostycznych, etyki w badaniach naukowych i klinicznych, substancji biologicznie czynnych, prewencji chorób i schorzeń, terapii leczenia i rekonwalescencji.

VII Ogólnopolskie Sympozjum Biomedyczne ESKULAP odbędzie się w dniach 28–29 listopada w Lublinie. Trwa już rejestracja na to wydarzenie. Szczegóły: http://www.sympozjum-eskulap.pl/. Patronem medialnym konferencji jest „Forum Akademickie”.

MK

 

Dyskusja (0 komentarzy)