Aktualności
Konferencje
24 Czerwca
Opublikowano: 2024-06-24

W październiku w Warszawie KonDokPAN 2024

W październiku w Warszawie odbędzie się VIII Konferencja Doktorantów Polskiej Akademii Nauk – KonDokPAN 2024. To okazja dla młodych naukowców, by zaprezentować swoje badania i wymienić się doświadczeniami w różnych dziedzinach nauki.

KonDokPAN to interdyscyplinarna konferencja naukowa organizowana przez Radę Samorządu Doktorantów Polskiej Akademii Nauk. Jej celem jest promowanie współpracy między różnymi dziedzinami nauki, wspieranie rozwoju młodych naukowców oraz stworzenie platformy do nawiązywania cennych kontaktów akademickich i zawodowych. To wyjątkowa okazja dla młodych naukowców, by zaprezentować swoje badania i wymienić się doświadczeniami. Tematyka konferencji obejmuje nauki humanistyczne i społeczne, nauki biologiczne i rolnicze, nauki ścisłe i nauki o Ziemi, nauki techniczne oraz nauki medyczne.

Trzydniowe wydarzenie, które ma charakter integrujący społeczność doktorantów z instytutów PAN, rozpocznie się w tym roku 11 października. Na miejsce spotkania wybrano Instytut Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Uczestnicy będą mieli możliwość wygłoszenia wystąpień ustnych dotyczących prowadzonych przez siebie badań oraz wysłuchania wypowiedzi innych doktorantów, a także wzięcia udziału w panelach dyskusyjnych.

Szczegółowe informacje o KonDokPAN 2024 zamieszczane będą na stronie internetowej Samorządu Doktorantów PAN oraz na profilu na Facebooku. Wkrótce ruszy rejestracja. Patronem medialnym KonDokPAN 2023 jest „Forum Akademickie”.

MK

Dyskusja (0 komentarzy)