Aktualności
Konferencje
12 Października
Opublikowano: 2022-10-12

W przyszłym tygodniu w Krakowie KonDokPAN 2022

Pod koniec przyszłego tygodnia w Krakowie odbędzie się VI Konferencja Doktorantów Polskiej Akademii Nauk. W wydarzeniu, które ma charakter integrujący społeczność doktorantów z instytutów PAN, nie zabraknie paneli tematycznych, sesji dyskusyjnych oraz warsztatów. Rejestracja tylko do 14 października.

Trzydniowa konferencja rozpocznie się w piątek 21 października. Na miejsce spotkania wybrano Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN, ale całość odbędzie się w formule hybrydowej. Inicjatywa ma charakter ogólnopolski i skierowana jest do doktorantek i doktorantów kształcących się w instytutach Polskiej Akademii Nauk. Ma na celu wymianę doświadczeń, stworzenie przestrzeni do dyskusji nad kierunkami prowadzonych badań, a także poszerzenie wiedzy dotyczącej zagadnień związanych z odnajdywaniem się na rynku pracy.

W ramach KonDokPAN 2022 zaplanowano dwa panele tematyczne – jeden dotyczący innowacji i technologii, drugi poświęcony projektowi PhD Mental Health. Nie zabraknie także sesji dyskusyjnych zarejestrowanych uczestników. Językiem konferencji będzie angielski.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja trwa tylko do 14 października. Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej szczegółów na stronie Samorządu Doktorantów PAN. Patronem medialnym KonDokPAN 2022 jest „Forum Akademickie”.

MK

Dyskusja (0 komentarzy)