Aktualności
Konferencje
14 Listopada
Opublikowano: 2023-11-14

W styczniu na UJ studencka konferencja chemiczna

W dniach 12–13 stycznia 2024 roku na Uniwersytecie Jagiellońskim odbędzie się IV Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa „Bliżej Chemii”. W najbliższy czwartek rozpocznie się rejestracja na to wydarzenie.

Konferencja, w przeciwieństwie do poprzednich edycji, odbędzie się jedynie w formule stacjonarnej – na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do wzięcia udziału organizatorzy zachęcają wszystkie osoby zainteresowane i rozwijające się naukowo w dziedzinie chemii z całej Polski. Tematyka obejmuje szeroko rozumianą chemię, również w ujęciu interdyscyplinarnym. „To wspaniała okazja do wymiany doświadczeń, dyskusji, a także zdobywania nowych znajomości! Wierzymy, że nasza konferencja stanowić będzie grunt, na którym znajdą porozumienie studenci i doktoranci reprezentujący wszelkie działy chemii” – czytamy w zaproszeniu.

Wydarzenie jest bezpłatne i można w nim uczestniczyć aktywnie (w formie referatu ustnego lub posteru) bądź biernie. Po zakończeniu konferencji zostaną wyróżnione najlepsze prezentacje i postery wybrane przez komisję składającą się z doktorantów oraz pracowników naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Każdy biorący udział, zarówno aktywny, jak i bierny, otrzyma certyfikat uczestnictwa.

Konferencja „Bliżej Chemii” odbędzie się w dniach 12–13 stycznia. W czwartek, 16 listopada, rozpocznie się rejestracja. Szczegółowe informacje na stronie wydarzenia na Facebooku. Organizatorem jest Naukowe Koło Chemii Medycznej i Środowiskowej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału
Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Patronat medialny sprawuje „Forum Akademickie”.

MK

Dyskusja (0 komentarzy)