Aktualności
Konferencje
16 Września
Opublikowano: 2020-09-16

Webinarium dotyczące budowania trwałych relacji z partnerami

Budowanie trwałych relacji z partnerami – to temat webinarium organizowanego w ramach Forum Inżynierów Przyszłości. Spotkanie odbędzie się 22 września o godz. 16:00.

Forum Inżynierów Przyszłości to skierowana do studentów konferencja poruszająca temat przyszłości zawodów oraz szeroko rozumianych kompetencji człowieka przyszłości. Planowane są wystąpienia, panele dyskusyjne oraz szkolenia w takich obszarach, jak: przemysł 4.0, przedsiębiorczość, działalność studencka i społeczna, rozwój osobisty. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23–25 października w Domu Technika NOT we Wrocławiu przy ul. Piłsudskiego 74.

Poprzedzi je seria webinarów. Najbliższe, zatytułowane „Budowanie trwałych relacji z partnerami”, poprowadzi Marcin Styrna, trener z uprawnieniami pedagogicznymi, facylitator, doradca, przedsiębiorca, członek Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu. Przez lata aktywnie działał w samorządności studenckiej, sprawował m.in. funkcje Senatora Politechniki Krakowskiej, Przewodniczącego Samorządu Studentów oraz Doktorantów Politechniki Krakowskiej czy Przewodniczącego Porozumienia Samorządów Studenckich Uczelni Krakowa. Jest pomysłodawcą i współtwórcą platformy szkoleniowej dla studentów szkoleniadlastudentow.pl. Posiada długoletnie praktyczne doświadczenie w zakresie budowania i zarządzania dużymi zespołami. Jako konsultant oraz trener pracował dla firm oraz instytucji z następujących branży: lotniczych, ochrony mienia, medycznych, PR, HR, organizacji ogólnopolskich festiwali, produkcyjnych, fundacji, ogólnopolskich organizacji studenckich oraz uczelni. Były członek Zarządu oraz Rady Doradczej EURODOC – Europejskiej Rady Doktorantów i Młodych Naukowców z siedzibą w Brukseli. Biznesowo związany z kilkunastoma podmiotami w tym: CEO w S&O Partners (firmie konsultingowo-szkoleniowej), CEO w Business Tailors (spółce zajmującej się budowaniem i łączeniem metod kreatywnych z narzędziami digital-media), co-Founder oraz Przewodniczący Rady Fundacji w Fundacji Polska Innowacyjna (zajmującej się wspieraniem młodych polskich innowatorów).

Jego wystąpienie online będzie dotyczyło budowania relacji z partnerami i stanowi zapowiedź wystąpienia podczas nadchodzącej Konferencji Inżynierów Przyszłości. Link do wydarzenia: https://app.evenea.pl/event/webinarfip/.

Organizatorem Forum Inżynierów Przyszłości jest Komisja ds. Młodej Kadry Technicznej Wrocławskiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT. Wydarzenie ma być nie tylko miejscem poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, ale również okazją do wspólnych rozmów na tematy ważne dla młodych ludzi. Organizatorom zależy na zachęceniu ich i przedstawicieli uczelni do takich działań, które będą wpisywały się w potrzeby gospodarki z uwzględnieniem najnowszych technologii, innowacyjnych rozwiązań oraz na wspólnym zastanowieniu się, co jeszcze nas czeka w dobie IV rewolucji przemysłowej. „Chcemy już dziś porozmawiać o zmianach, które będzie można wprowadzić żeby za kilka lat absolwenci szkół wyższych pasowali do potrzeb zmieniającego się rynku pracy” – czytamy w zapowiedzi konferencji. Więcej informacji: https://fip.not.pl/.

MK

Dyskusja (0 komentarzy)