Aktualności
Konkursy
02 Stycznia
Opublikowano: 2020-01-02

Drugi Konkurs Start-UP-Med

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do udziału w II edycji Konkursu Start-Up-Med – imprezie towarzyszącej V Kongresowi Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress – HCC), który odbędzie się w dniach 5-6 marca 2020 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Celem Konkursu – organizowanego przez Grupę PTWP, wydawcę portalu i magazynu „Rynek Zdrowia” – jest wybór i wyróżnienie start-upów tworzących najbardziej kreatywne innowacje o istotnym znaczeniu zarówno dla pacjentów, jak i systemu opieki zdrowotnej, mające największe szanse na wdrożenia obejmujące zarówno technologie lekowe, jak i nielekowe, czyli np. wyroby medyczne czy rozwiązania z zakresu diagnostyki.

Ocena zgłoszeń będzie prowadzona w ramach dwóch kategorii: Start-up i Ośrodek medyczny lub naukowy. W pierwszej kategorii zgłoszenia mogą być nadsyłane zarówno przez przedsiębiorstwa prowadzące działalność badawczo-rozwojową, jak i osoby fizyczne prowadzące taką działalność. Druga kategoria dedykowana jest placówko medycznym i naukowym, które tworzą innowacje technologiczne i organizacyjne.

Zgłoszenia konkursowe można wysyłać drogą elektroniczną do 30 stycznia 2020 roku.

Oceny dokona grono ekspertów Jury Konkursu Start-Up-Med, a finaliści będą prezentować swoje pomysły w trakcie V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych.

Uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom w obu kategoriach odbędzie się 5 marca 2020 r. podczas Gali V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (HCC 2020) w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Więcej informacji na temat konkursu: startup_med@ptwp.pl.

JK

(Źródło: Rynek Zdrowia)

Dyskusja (0 komentarzy)