Aktualności
Konkursy
12 Grudnia
Opublikowano: 2017-12-12

Energia dla firm ogłosiła konkurs „Moc dla Rozwoju”

Małe przedsiębiorstwa, startupy i organizacje studenckie pracujące nad innowacyjnymi produktami i usługami powiązanymi z energetyką będą miały szanse zdobyć dwie nagrody finansowe po 15 000 zł każda.

Do konkursu mogą być zgłaszane m.in. rozwiązania z zakresu obsługi klienta firmy energetycznej (aplikacje, systemy), zarządzania i zwiększania efektywności przesyłu energii, energetyki rozproszonej, szeroko pojętego tematu klastrów energii oraz Smart Home.

W konkursie mogą brać udział startupy i przedsiębiorstwa zatrudniające mniej niż 50 osób oraz organizacje studenckie (np. koła naukowe i stowarzyszenia). Ich projekty będą oceniane przez jury składające się z ekspertów Energii dla firm w oparciu o kryteria takie, jak: innowacyjność, potencjał biznesowy wdrożenia oraz znaczenie dla zrównoważonego rozwoju. Uczestnicy konkursu mają szansę nie tylko na nagrody, ale także na wsparcie w rozwoju i komercjalizacji swoich pomysłów.

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu upływa 4 lutego 2018 r. Zgłoszenia są przyjmowane za pośrednictwem strony mocdlarozwoju.pl.

Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na marzec 2018 r. Dwie nagrody po 15 000 zł każda zostaną przyznane w kategoriach Przedsiębiorstwo i Organizacja Studencka.

Michał Sobczyk

Dyskusja (0 komentarzy)