Aktualności
Konkursy
10 Marca
Opublikowano: 2020-03-10

„Generacja P – Herosi na Starcie”

Nawet 25 tys. zł może wygrać autor innowacyjnego pomysłu na biznes w konkursie „Generacja P – Herosi na Starcie”.

Polska jest krajem ludzi ambitnych, przedsiębiorczych i kreatywnych. Właśnie do takich osób adresowany jest konkurs przedsiębiorczości organizowany przez Grupę Eurocash. Właśnie ruszył nabór zgłoszeń.

„Generacja P – Herosi na Starcie” to ogólnopolski konkurs na innowacyjne pomysły biznesowe skierowany do osób w wieku od 16 do 26 lat. Jego celem jest promocja postawy przedsiębiorczej wśród młodych ludzi. Wielu z nich marzy o realizacji własnego pomysłu biznesowego, ale nie ma dostępu do profesjonalnego wsparcia w postaci warsztatów biznesowych lub możliwości sfinansowania swojego projektu. Konkurs „Generacja P – Herosi na Starcie” wychodzi temu naprzeciw.

Masz innowacyjny pomysł i chcesz spróbować swoich sił w biznesie? A może już realizujesz własny projekt? Zgłoś się do konkursu! Rekrutacja trwa do 20 kwietnia 2020 roku.

Pula nagród w konkursie wynosi 70 tys. złotych. Za najlepsze projekty w kategoriach 16–19 lat i 20–26 lat ich autorzy otrzymają nagrody finansowe w wysokości 25 tys. zł. Za drugie miejsca przewidziano po 10 tys. zł. Sześć pozostałych zespołów, które znajdą się w ścisłym finale, otrzymają sesje coachingowe o wartości 1,5 tys. zł każda. Ponadto twórcy 25 najlepszych projektów będą mieli możliwość odbycia profesjonalnych szkoleń biznesowych, a także kontaktu i indywidualnych konsultacji z wybitnymi ekspertami biznesowymi, którzy odpowiedzą na pytania i pomogą rozwinąć pomysły.

Formularz zgłoszeniowy i więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej: https://www.akademiaeurocash.com.pl/herosi_na_starcie

MK

 

Dyskusja (0 komentarzy)