Aktualności
Konkursy
14 Kwietnia
Opublikowano: 2021-04-14

Konkurs dla studentów i absolwentów uczelni zawodowych

Agencja Rozwoju Przemysłu ogłosiła trzecią edycję konkursu na najlepsze prace magisterskie, inżynierskie i licencjackie związane z zarządzaniem finansami w przedsiębiorstwie, logistyką i transportem, technologiami informatycznymi zwiększającymi efektywność i konkurencyjność, działaniami administracji na rzecz rozwoju innowacyjności i inżynierią produkcji.

Konkurs skierowany jest do studentów i absolwentów uczelni zawodowych. Ma na celu wzmacnianie współpracy pomiędzy światem nauki i biznesu oraz zaangażowanie w rozwój gospodarki opartej na wiedzy. Jego idea wpisuje się w założenia programu „Kadry dla przemysłu”który realizuje ARP S.A.

Program „Kadry dla przemysłu” to nie tylko współpraca szkół średnich zawodowych i technicznych oraz szkół wyższych z przedsiębiorstwami z Grupy ARP, ale także cieszący się dużą popularnością konkurs o Nagrodę Prezesa ARP. Zachęcamy do składania swoich prac, spośród których specjalnie wyłoniona komisja wybierze najlepsze z nich. Tegoroczna edycja została wzbogacona o dodatkową nagrodę dla laureatów I miejsca w każdej z kategorii. Oprócz nagrody pieniężnej dajemy szansę odbycia stażu w ARP SA lub jednej ze spółek z Grupy ARP – informuje Paweł Kolczyński, wiceprezes ARP SA.

Uczestnikami konkursu mogą zostać studenci i absolwenci uczelni zawodowych, którzy do 10 października dokonają zgłoszenia swojej pracy magisterskiej, inżynierskiej lub licencjackiej z obszaru:

  • zarządzanie finansami w przedsiębiorstwie;
  • logistyka i transport;
  • technologie informatyczne dla zwiększenia efektywności i konkurencyjności przedsiębiorstw;
  • działanie administracji na rzecz rozwoju przedsiębiorstw i ich innowacyjności;
  • inżynieria produkcji.

Na laureatów czekają nagrody pieniężne (4 tys. zł za pierwsze miejsce; 2,5 tys. zł za drugie miejsce; 1,5 tys. zł za trzecie miejsce oraz 1 tys. zł dla wyróżnionych), a także możliwość odbycia trzymiesięcznego stażu w ARP SA lub spółce z Grupy ARP S.A. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na listopad.

Konkurs został objęty patronatem honorowym przez Prezesa Rady Ministrów oraz patronatami przez Ministra Edukacji i Nauki i Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii.

Szczegółowe informacje oraz regulamin dostępne są na stronie www.kadrydlaprzemyslu.pl.

MK

Dyskusja (0 komentarzy)