Aktualności
Konkursy
13 Czerwca
Opublikowano: 2022-06-13

Konkurs dla studentów i absolwentów uczelni zawodowych

Agencja Rozwoju Przemysłu ogłosiła konkurs na najlepsze prace magisterskie, inżynierskie i licencjackie związane z wodorem i zieloną rewolucją, zarządzaniem finansami w przedsiębiorstwie, zarządzaniem w grupach kapitałowych oraz współpracą jednostek samorządu terytorialnego z biznesem.

To już czwarta edycja konkursu ARP skierowanego do studentów i absolwentów państwowych uczelni zawodowych. Jego celem jest m.in. wzmocnienie współpracy pomiędzy światem nauki i biznesu oraz zaangażowanie w rozwój gospodarki opartej na wiedzy.

Uczestnikami mogą zostać studenci i absolwenci uczelni zawodowych, którzy do 7 października dokonają zgłoszenia swojej pracy magisterskiej, inżynierskiej lub licencjackiej z obszaru:

  • współpracy jednostek samorządu terytorialnego z biznesem,
  • zarządzania finansami w przedsiębiorstwie,
  • zarządzania w grupach kapitałowych,
  • wodór i zielona rewolucja.

Laureaci zostaną wyłonieni w każdej z trzech kategorii: praca magisterska, praca licencjacka oraz praca inżynierska. Czekają na nich nagrody pieniężne (4 tys. zł za pierwsze miejsce; 2,5 tys. zł za drugie miejsce; 1,5 tys. zł za trzecie miejsce oraz 1 tys. zł dla wyróżnionych). Zwycięzcy mogą dodatkowo liczyć na płatny 3-miesięczny staż w ARP S.A. lub jednej ze spółek z Grupy ARP. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano do końca listopada.

Tegoroczna edycja została objęta patronatem honorowym Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

MK

Regulamin konkursu

Dyskusja (0 komentarzy)