Aktualności
Konkursy
22 Października
Opublikowano: 2020-10-22

Konkurs EDUinspiracje Media 2020

Jeszcze tylko do 30 października trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu EDUinspiracje Media 2020. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe! 

Masz świetny warsztat dziennikarski, potrafisz przekazać najważniejsze wartości informacyjne, a do tego wykazujesz się kreatywnością oraz indywidualnym stylem? Weź udział w konkursie EDUinspiracje Media 2020. Konkurs adresowany jest do dziennikarzy, którzy w sposób przystępny, zrozumiały oraz atrakcyjny prezentują problematykę związaną z programami i inicjatywami edukacyjnymi zarządzanymi przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji, a w swojej działalności poruszali i promowali działania w ramach programów Erasmus+, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży, Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży, Eurodesk, Europass, eTwinning.

Do konkursu mogą być zgłoszone teksty opublikowane w sposób tradycyjny, za pośrednictwem internetu bądź łącznie – zarówno drukiem, jak i w formie elektronicznej. Konkurs adresowany jest także do autorów audycji rozpowszechnionych za pośrednictwem rozgłośni radiowych, poprzez internet lub łącznie w obu technologiach. W konkursie mogą brać również udział twórcy materiałów filmowych rozpowszechnionych za pośrednictwem telewizji oraz (lub) internetu.

Uwaga! W konkursie będą oceniane artykuły, audycje i programy telewizyjne, które swoją premierę miały po 1 stycznia 2019 roku.

Prace mogą zgłaszać drogą tradycyjną lub elektronicznie zarówno dziennikarze, jak i redakcje. Termin zgłaszania i dostarczania materiałów upływa 30 października 2020 roku. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe!  Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas Gali Wręczenia Nagród Edukacyjnych Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, która odbędzie się w grudniu 2020 r. Autorzy najlepszych prac otrzymają statuetki i dyplomy z tytułem EDUinspiracje – Media 2020 oraz nagrody rzeczowe.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowa Agencja Programu Erasmus+. FRSE jest jedyną w Polsce instytucją z tak ogromnym doświadczeniem w zarządzaniu kilkunastoma edukacyjnymi programami europejskimi. W latach 2007–2013 koordynowała w Polsce programy „Uczenie się przez całe życie” (Erasmus, Leonardo da Vinci, Comenius i Grundtvig) oraz „Młodzież w działaniu”.

MK

Więcej informacji o konkursie

Dyskusja (0 komentarzy)