Aktualności
Konkursy
31 Lipca
Opublikowano: 2023-07-31

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową z e-marketingu

Najlepsze prace dyplomowe z marketingu internetowego zostaną wyłonione w dwunastej edycji konkursu DIMAQ Uni. To inicjatywa Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Konkurs ma na celu zwrócenie uwagi studentów i absolwentów na ogromny potencjał, jaki niesie ze sobą branża marketingu internetowego. DIMAQ Uni adresowany jest do autorów prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich i podyplomowych obronionych w okresie od 1 stycznia 2020 do 31 lipca 2023 roku. Zgłoszenia przyjmowane są do 16 sierpnia.

Laureat najlepszej pracy magisterskiej otrzyma możliwość podjęcia podyplomowych studiów z zakresu marketingu internetowego w Szkole Głównej Handlowej. Za najlepszą pracę podyplomową nagrodą jest udział w szkoleniu Akademia DIMAQ Professional w formie online, wraz z egzaminem DIMAQ. Natomiast autorzy zwycięskich prac inżynierskich lub licencjackich zostaną nagrodzeni uczestnictwem w szkoleniu Akademia DIMAQ Basic w formie online, również z egzaminem DIMAQ. Ponadto wyróżnieni uczestnicy będą mieli możliwość odbycia płatnych praktyk zawodowych u jednego z partnerów konkursu.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać zgłoszenie wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej www.dimaquni.com. Ogłoszenie wyników zaplanowano na początku października.

MK

Dyskusja (0 komentarzy)