Aktualności
Konkursy
11 Stycznia
Opublikowano: 2019-01-11

Ostatnie dni na zgłoszenia do konkursu APH!

Tylko do 10 lutego 2019 roku studenci IV i V roku wydziałów i kierunków artystycznych mogą zgłaszać swoje prace do 18. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii. To ostatni moment, kiedy spokojnie można sprawdzić regulaminowe wymogi i dopracować opis wysyłanej pracy. Warto uniknąć niepotrzebnego zamieszania, stresu i pomyłek typowych dla zgłoszeń na ostatnią chwilę.

Uczestnicy konkursu Artystyczna Podróż Hestii – tak samo jak w poprzednich edycjach – swoje prace przesyłają przez specjalny panel na stronie internetowej: https://zgloszenie.artystycznapodrozhestii.pl/Konkurs.
Na miesiąc przed zamknięciem panelu konkursowego organizatorzy przypominają, że na uczestników najnowszej odsłony konkursu APH czekają dwie nagrody rezydencyjne: 1. Miesięczny pobyt i program rezydencyjny w Residency Unlimited w Nowym Jorku dla laureata Nagrody Głównej (listopad 2019); 2. Miesięczny pobyt i program rezydencyjny w centrum sztuki i edukacji RUPERT w Wilnie dla laureata Drugiej Nagrody (grudzień 2019).

Dodatkowo jeden z finalistów konkursu może zostać wyróżniony Nagrodą Specjalną, która otwiera pole szerokich możliwości twórczych w ramach projektu i realizacji koncepcji artystycznej Raportu Rocznego Grupy ERGO Hestia na warunkach komercyjnych.

Prace wszystkich finalistów zostaną zaprezentowane podczas wystawy finałowej w Muzeum nad Wisłą – filii Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Wystawa finałowa odbędzie się w dniach 6-19 maja 2019.

APH

Dyskusja (0 komentarzy)