Aktualności
Konkursy
16 Stycznia
Opublikowano: 2018-01-16

Trwa konkurs „Moc dla Rozwoju”

Do 4 lutego małe przedsiębiorstwa i organizacje studenckie mają szansę zdobyć dwie nagrody finansowe po 15 000 zł każda za najciekawsze pomysły ze sfery szeroko rozumianej energetyki. Organizatorem jest firma Energia dla firm.

Do konkursu mogą być zgłaszane m.in. rozwiązania z zakresu obsługi klienta firmy energetycznej (aplikacje, systemy), zwiększania efektywności przesyłu energii, energetyki rozproszonej oraz Smart Home. Konkurs ma bardzo „przyjazne” zasady – wykorzystanie nagrody jest niemal dowolne i nie rodzi żadnych zobowiązań, a ideę zgłaszanego produktu lub usługi wystarczy w uproszczony sposób opisać za pośrednictwem formularza internetowego.

Pracujemy nad projektami rozwojowymi na własną rękę, jednak dostrzegamy również potencjał tkwiący we współpracy ze środowiskiem akademickim oraz startupami. Wierzymy, że inicjatywy takie jak „Moc dla Rozwoju” pozwolą nam zidentyfikować nowe płaszczyzny rozwoju i nowych partnerów – powiedział Wojciech Pomykała, prezes Energii dla firm.

W konkursie mogą brać udział startupy i przedsiębiorstwa zatrudniające mniej niż 50 osób oraz organizacje studenckie (np. koła naukowe i stowarzyszenia). Uczestnicy konkursu mają szansę nie tylko na nagrody, ale także na wsparcie w rozwoju i komercjalizacji swoich pomysłów.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 4 lutego 2018 r. Są one przyjmowane za pośrednictwem strony mocdlarozwoju.pl.

Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na marzec 2018 r. Dwie nagrody po 15 000 zł każda zostaną przyznane w kategoriach Przedsiębiorstwo i Organizacja Studencka.

Michał Sobczyk

Dyskusja (0 komentarzy)