Aktualności
Opublikowano: 2018-04-25

Zdobądź grant w ramach konkursu „Inicjatywy Po Stronie Natury”

Do 26 kwietnia 2018 można zgłosić projekt do nowej edycji konkursu grantowego organizowanego przez Żywiec Zdrój S.A. w ramach programu „Po Stronie Natury”. W tym roku firma przeznaczy łącznie aż 150 tys. złotych na projekty nawiązujące do tematu przewodniego tegorocznej edycji konkursu: „poWTÓRNE życie”. Aplikować można przez stronę: inicjatywy.postronienatury.pl.

Konkurs „Inicjatywy Po Stronie Natury” ma na celu wyłonienie inicjatyw działających na rzecz natury. Dzięki projektowi, osoby fizyczne i organizacje mogą pozyskać środki finansowe na realizację zaprezentowanych przez siebie pomysłów. Zgłaszane projekty powinny nawiązywać do tematu przewodniego tegorocznej edycji konkursu: „poWTÓRNE życie”. Celem jest zobrazowanie drugiego życia odpadów ponieważ recykling to szansa na ich poWTÓRNE wykorzystanie.

Wybierz kategorię dla siebie

Tegoroczna edycja konkursu to aż pięć różnych kategorii: projekt wideo, projekt fotograficzny, studencki projekt badawczy, projekt reporterski i projekt ekoinnowacja. Dofinansowanie otrzyma aż siedem wybranych zgłoszeń.

Od 10 lat po stronie natury

Jak aplikować?

Aby wziąć udział w tegorocznej edycji konkursu wystarczy wypełnić formularz i przesłać go do nas do 26 kwietnia 2018 r. do godz. 12.00. Regulamin dostępny jest na oficjalnej stronie konkursu: www.inicjatywy.postronienatury.pl.

Ula Żukowska

Dyskusja (0 komentarzy)