Aktualności
Nagrody
17 Kwietnia
Opublikowano: 2023-04-17

Aż sto uczelnianych projektów powalczy o Nagrody Stowarzyszenia PRom

Sto zgłoszeń z uczelni z 17 miast wpłynęło na konkurs o Nagrody Stowarzyszenia PRom! Laureatów poznamy w połowie czerwca w Zielonej Górze.

Nagrody Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom” przyznawane są za działania komunikacyjne, informacyjne i promocyjne prowadzone przez i na rzecz uczelni w Polsce. Celem konkursu jest wspieranie i nagradzanie najlepszych, twórczych i efektywnych inicjatyw w obszarze komunikacji, praktyki i działań promocyjnych w sektorze polskiego szkolnictwa wyższego. Do inicjatywy powrócono po kilkuletniej przerwie spowodowanej pandemią.

Do konkursu wpłynęło 100 zgłoszeń z uczelni zlokalizowanych w 17 polskich miastach. Zdecydowana większość (89) to projekty zespołowe, pozostałych 11 to przedsięwzięcia realizowane indywidualne. Nagrody zostaną wręczone w pięciu kategoriach. Wśród zgłoszeń dominują działania kreatywne, m.in. wydarzenia, kreacje graficzne, wideo (37). Co czwarty nadesłany projekt dotyczy popularyzacji nauki. Pozostałe zostały zgłoszone do kategorii: media uczelniane (18), nowe media (14), media relations (6).

Laureaci w każdej z kategorii otrzymają pakiet działań wizerunkowych na rzecz zwycięskiej uczelni oraz statuetkę. Wręczenie nagród nastąpi podczas XXXV Konferencji  Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom” „Przyszłość rekrutacji. Miasto. Region. Świat”, która odbędzie się w Zielonej Górze w dniach 14–15 czerwca.

MK

Dyskusja (0 komentarzy)