Życie akademickie

Absolvent Talent Days po raz dziesiąty

Opublikowano: 2018-10-08

forum akademickie

9 października po raz dziesiąty rusza Absolvent Talent Days, która odbędzie się na największych obiektach w 8 miastach w Polsce.

Po raz kolejny studenci i absolwenci z całego kraju będą mieli szansę na zdobycie wymarzonego zatrudnienia. Setki ofert pracy, praktyk i staży, bezpłatne szkolenia i warsztaty z kompetencji miękkich, a także spotkanie ze znanymi ludźmi biznesu i mediów – to niektóre z zawodowych atrakcji, jakie będą czekać na uczestników w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Łodzi i Rzeszowie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy pobrać bilet na http://bit.ly/2Dh0uyQ.

W X jubileuszowej edycji Absolvent Talent Days weźmie udział ponad 750 pracodawców z 50 różnych branż. Wśród nich znaleźć będzie można koncerny o międzynarodowej sławie, jak chociażby Deloitte czy Capgemini. Podczas wydarzenia będzie szansa na rozmowę z ich przedstawicielami. Można zdecydować gdzie zostawić swoje CV. Bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą rozwieje wątpliwości i pomoże wybrać pracę, która najbardziej odpowiada kompetencjom. A wszystko to w miłej i nieformalnej atmosferze, bez stresu i niepotrzebnych nerwów.

Na uczestników jubileuszowej edycji Absolvent Talent Days czekają oferty pracy w liczbie niedostępnej na żadnym innym wydarzeniu poświęconemu karierze. Na targach pojawią się zarówno duże, międzynarodowe korporacje, jak i mniejsze, dynamicznie rozwijające się firmy.

Pracodawcy wywodzą się z różnorodnych branż, co zwiększa szanse na znalezienie wymarzonej pracy, niezależnie od kierunku studiów. Ci, którzy nie mają jeszcze na swoim koncie doświadczenia zawodowego, podczas rozmowy z rekruterem mogą zaprezentować swoją osobowość i kompetencje miękkie i w ten sposób zwrócić na siebie uwagę.

Na wydarzeniu nie zabraknie także sprawdzonych atrakcji. Uczestnicy będą mogli skonsultować swoje CV ze specjalistami, bezpłatnie wykonać profesjonalne zdjęcie do aplikacji i budować relacje zawodowe, które w przyszłości mogą zaprocentować nowymi pomysłami na ścieżkę kariery.

Poprzednie edycje Absolvent Talent Days przyciągnęły już setki tysięcy osób. Młodość, pasja i energia – te trzy słowa idealnie opisują uczestników targów pracy. Do tej pory 18 tys. z nich znalazło wymarzone miejsce zatrudnienia. Ponad 5000 ofert pracy czeka w jednym z 8 polskich miast.

Organizatorem Absolvent Talent Days jest Grupa Absolvent, właściciel serwisu www.absolvent.pl.

Patryk Adamczyk


PARTNERZY

forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie