Konkursy

Konkurs „Monografie FRSE” – wydaj u nas!

Opublikowano: 2020-05-12

forum akademickie

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza wszystkich akademików do udziału w konkursie na najlepszą pracę naukową poświęconą edukacji i programom zarządzanym przez Fundację. Nagrodą jest jej publikacja w Wydawnictwie FRSE.

Konkurs jest skierowany do badaczy i naukowców zajmujących się edukacją w ujęciu różnych dyscyplin nauk humanistycznych i społecznych. Jego celem jest wyróżnienie prac, które w twórczy sposób wykorzystują rezultaty programów zarządzanych przez Fundację i przyczyniają się do wzbogacania wiedzy o edukacji.​

Pracujesz naukowo lub zajmujesz się badaniem wybranego obszaru edukacji? Brałaś/brałeś udział w wymianie akademickiej zorganizowanej w ramach programów zarządzanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji? Potrafisz wykorzystać zasoby informacyjne Fundacji do rozwoju warsztatu badawczego i poszukujesz sposobu na upowszechnienie wyników swoich prac? Jeśli odpowiedź na którekolwiek pytanie brzmi „TAK”, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.

W tegorocznej edycji kapituła konkursu wybierze maksymalnie cztery prace. Zostaną one wydane w Serii naukowej Wydawnictwa FRSE w formie tradycyjnej i elektronicznej. Dzięki promocji w internecie i podczas wydarzeń organizowanych przez Fundację o książkach usłyszy szerokie grono odbiorców w Polsce i za granicą.

Zgłoszenia przyjmowane są w trybie ciągłym. Prace zgłoszone do 30 maja, które pomyślnie przejdą ocenę wstępną, zostaną skierowane do oceny merytorycznej w I turze. Jej wyniki zostaną ogłoszone do 30 lipca 2020 r.

Szczegóły konkursu: https://www.frse.org.pl/wydawnictwo. Dodatkowych informacji udziela Karolina Kwiatosz: k.kwiatosz@frse.org.pl, tel. 22 463 15 22.

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji to fundacja Skarbu Państwa działająca od 1993 r. Obecnie pełni funkcję Narodowej Agencji Programu Erasmus+ na lata 2014–2020 oraz Narodowej Agencji Europejskiego Korpusu Solidarności. Równolegle realizuje europejskie inicjatywy informacyjno-edukacyjne: eTwinning, Eurodesk Polska, Eurydice, Europass, ECVET i EPALE. Wspiera również współpracę z krajami Europy Środkowej i Wschodniej poprzez Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży, Polsko-Ukraińską Radę Wymiany Młodzieży oraz Centrum Współpracy SALTO z Krajami Europy Wschodniej i Kaukazu.


PARTNERZY

forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie