Szkoły wyższe

Mistrzowska Szkoła Coacha rusza w Szczecinie

Opublikowano: 12.10.2017

forum akademickie

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie otwiera nabór na nowe, wyjątkowe studia podyplomowe dedykowane dla doświadczonych coachów – Master Coaching. To jedyne takie studia w regionie, jedne z niewielu w kraju, pozwalające doskonalić warsztat coachingowy na zaawansowanym poziomie. Do udziału w programie, jako prowadzący, została zaproszona czołówka kadry coachingowej z Polski.

– Studiów i programów szkoleniowych z zakresu coachingu w obecnej chwili nie brakuje. Można dziś zostać coachem bez większego problemu. To czego jednak wciąż brak na rynku, to profesjonalna oferta zaawansowanych programów szkoleniowych – dedykowanych dla aktywnych coachów, którzy mają już doświadczenie i chcą się dalej rozwijać, doskonaląc swój warsztat – wyjaśnia dr Justyna Osuch, prorektor ds. rozwoju Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie.

Z tego właśnie zapotrzebowania wyrosła nasza – ZPSB we współpracy z pracownią MORE oferta prestiżowych studiów podyplomowych „Master Coaching – mistrzowska szkoła coacha”. Zamierzamy ją realizować, zapewniając słuchaczom dostęp do nowych rzeczy, które się dzieją w coachingu i do najlepszych prowadzących – dodaje dr Osuch.

Studia podyplomowe Master Coaching skierowane są do aktywnych zawodowo certyfikowanych i dyplomowanych coachów, którzy spełniają jedno z poniższych kryteriów: ukończyli studia podyplomowe z coachingu, posiadają międzynarodowy certyfikat coach’a, ewentualnie posiadają min. 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów coachingowych.

Wśród prowadzących znajdujemy nazwiska, których osobom zajmującym się rozwojem osobistym nie trzeba przedstawiać. Są to np. Joanna Chmura, która doskonaliła się w USA bezpośrednio u dr Brené Brown, Rafał Żak, ceniony autor książek dotyczących rozwoju osobistego czy Joanna Czarnecka autorka wielu nowatorskich rozwiązań w pracy coachingowej. Trudno też pominąć Ankę Łozę-Dzidowską, Monikę Zubrzycką-Nowak, Katarzynę Podgórską czy Annę Pyrek. Niemal całość wykładowców to kadra kierownicza i założyciele Polskiej Izby Coachingu.

Studia podyplomowe, realizowane w partnerstwie merytorycznym z „MORE. Pracownia Szkoleń i Coachingu”, ruszają w ZPSB od 25 listopada br. Program jest tak ułożony, żeby uczestnicy zdobyli umiejętności pracy na zaawansowanych narzędzia coachingowych, które mogą wspomóc zarówno life-coaching jak i biznes-coaching. Zajęcia są realizowane w całości w formie warsztatowej.

Więcej informacji: http://www.zpsb.pl/studia-podyplomowe/kierunki/master-coaching/

Agata Mikołajczak


PARTNERZY

forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie