Konferencje

Webinarium dotyczące budowania trwałych relacji z partnerami

Opublikowano: 2020-09-16

forum akademickie

Budowanie trwałych relacji z partnerami – to temat webinarium organizowanego w ramach Forum Inżynierów Przyszłości. Spotkanie odbędzie się 22 września o godz. 16:00.

Forum Inżynierów Przyszłości to skierowana do studentów konferencja poruszająca temat przyszłości zawodów oraz szeroko rozumianych kompetencji człowieka przyszłości. Planowane są wystąpienia, panele dyskusyjne oraz szkolenia w takich obszarach, jak: przemysł 4.0, przedsiębiorczość, działalność studencka i społeczna, rozwój osobisty. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23–25 października w Domu Technika NOT we Wrocławiu przy ul. Piłsudskiego 74.

Poprzedzi je seria webinarów. Najbliższe, zatytułowane „Budowanie trwałych relacji z partnerami”, poprowadzi Marcin Styrna, trener z uprawnieniami pedagogicznymi, facylitator, doradca, przedsiębiorca, członek Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu. Przez lata aktywnie działał w samorządności studenckiej, sprawował m.in. funkcje Senatora Politechniki Krakowskiej, Przewodniczącego Samorządu Studentów oraz Doktorantów Politechniki Krakowskiej czy Przewodniczącego Porozumienia Samorządów Studenckich Uczelni Krakowa. Jest pomysłodawcą i współtwórcą platformy szkoleniowej dla studentów szkoleniadlastudentow.pl. Posiada długoletnie praktyczne doświadczenie w zakresie budowania i zarządzania dużymi zespołami. Jako konsultant oraz trener pracował dla firm oraz instytucji z następujących branży: lotniczych, ochrony mienia, medycznych, PR, HR, organizacji ogólnopolskich festiwali, produkcyjnych, fundacji, ogólnopolskich organizacji studenckich oraz uczelni. Były członek Zarządu oraz Rady Doradczej EURODOC – Europejskiej Rady Doktorantów i Młodych Naukowców z siedzibą w Brukseli. Biznesowo związany z kilkunastoma podmiotami w tym: CEO w S&O Partners (firmie konsultingowo-szkoleniowej), CEO w Business Tailors (spółce zajmującej się budowaniem i łączeniem metod kreatywnych z narzędziami digital-media), co-Founder oraz Przewodniczący Rady Fundacji w Fundacji Polska Innowacyjna (zajmującej się wspieraniem młodych polskich innowatorów).

Jego wystąpienie online będzie dotyczyło budowania relacji z partnerami i stanowi zapowiedź wystąpienia podczas nadchodzącej Konferencji Inżynierów Przyszłości. Link do wydarzenia: https://app.evenea.pl/event/webinarfip/.

Organizatorem Forum Inżynierów Przyszłości jest Komisja ds. Młodej Kadry Technicznej Wrocławskiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT. Wydarzenie ma być nie tylko miejscem poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, ale również okazją do wspólnych rozmów na tematy ważne dla młodych ludzi. Organizatorom zależy na zachęceniu ich i przedstawicieli uczelni do takich działań, które będą wpisywały się w potrzeby gospodarki z uwzględnieniem najnowszych technologii, innowacyjnych rozwiązań oraz na wspólnym zastanowieniu się, co jeszcze nas czeka w dobie IV rewolucji przemysłowej. „Chcemy już dziś porozmawiać o zmianach, które będzie można wprowadzić żeby za kilka lat absolwenci szkół wyższych pasowali do potrzeb zmieniającego się rynku pracy” – czytamy w zapowiedzi konferencji. Więcej informacji: https://fip.not.pl/.

MK


PARTNERZY

forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie