Aktualności
Sprawy nauki
07 Marca
Opublikowano: 2018-03-07

Konferencja „Technologie podwójnego zastosowania w logistyce cywilnej i wojskowej”

W dniach 6-8 czerwca w Jadwisinie odbędzie się X Konferencja Naukowa Logistyki Stosowanej „Technologie podwójnego zastosowania w logistyce cywilnej i wojskowej. Teoria i praktyka”.

Organizatorem konferencji jest Instytut Logistyki we współpracy z Instytutem Transportu Samochodowego, Centrum Certyfikacji Jakości oraz Firmą Hussar Transport S. A.

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń dotyczących szeroko rozumianej logistyki wojskowej i cywilnej. W trakcie panelowych wystąpień będzie okazja do wymiany poglądów na temat technologii podwójnego zastosowania oraz przedstawienia problematyki związanej z systemami logistycznymi wojsk oraz przedsiębiorstw w odniesieniu do nowoczesnych koncepcji zarządzania w logistyce. Konferencja będzie okazją do wypracowania wspólnych stanowisk na płaszczyźnie naukowo-badawczej oraz do nawiązania merytorycznych kontaktów pomiędzy instytucjami, branżami, profesjami. Uczestnicy konferencji zapoznają się z doświadczeniami  naukowo-badawczymi i praktycznymi rozwiązaniami w obszarze m.in. nowoczesnych procesów logistycznych.  

Rejestracja udziału w konferencji odbywa się przez stronę internetową http://knls.wat.edu.pl/, gdzie dostępne są również wszystkie szczegółowe informację.

Małgorzata Adamkiewicz

Dyskusja (0 komentarzy)