Aktualności
20 Września
Opublikowano: 2017-09-20

Konkurs na najlepszą pracę o rynkach walutowych

Walutomat, społecznościowa platforma wymiany walut w Internecie, zaprasza studentów i absolwentów szkół wyższych do udziału w I edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską. Zwycięzcy otrzymają nagrody w wysokości 3, 2 lub 1 tysiąca zł.

Jesteś na ostatnim roku studiów? Szukasz ciekawego i rozwijającego tematu na pracę magisterską? Inspiracją niech będzie Walutomat! Napisz pracę o rynkach walutowych, weź udział w konkursie i zostań zwycięskim magistrem.

Jeśli interesujesz się ekonomią, studiujesz kierunek związany z finansami lub po prostu chciałbyś zgłębić swoją wiedzę o walutach, konkurs organizowany przez serwis Walutomat jest właśnie dla Ciebie. Aby wziąć w nim udział, Twoja praca musi nawiązywać do szeroko pojętego rynku walutowego. Możesz pisać m.in. o kantorach internetowych lub stacjonarnych, transferach międzynarodowych, platformach forex czy bankowych platformach wymiany walut. Szczegółowy zakres tematyczny znajdziesz w Regulaminie konkursu na stronie serwisu Walutomat.

W konkursie mogą wziąć udział absolwenci szkół wyższych, którzy obronią się w terminie od 15 września 2017 r. do 31 października 2018 r. i otrzymają co najmniej ocenę dobrą za napisaną pracę. – Wierzymy, że konkurs organizowany przez naszą firmę przyczyni się do zwiększenia społecznej wiedzy na temat rynków walutowych. Jak powiedział Benjamin Franklin, inwestycja w wiedzę wypłaca najlepsze odsetki, dlatego z niecierpliwością czekamy na zgłoszenia – przekonuje Magdalena Jasnoch, Marketing Manager firmy Currency One, operatora e-kantoru Walutomat.

Ostateczny termin przesłania dokumentów mija 15 listopada 2018 r. Autorzy trzech najlepszych prac magisterskich otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 3, 2 i 1 tys. zł, a także zestaw gadżetów marki Walutomat.

Szczegółowe zasady konkursu na stronie: https://www.walutomat.pl/aktualnosci/konkurs-na-najlepsza-prace-magisterska/

Dyskusja (0 komentarzy)