Aktualności
Sprawy nauki
29 Maja
Opublikowano: 2018-05-29

Kryształowe Brukselki 2018

Kryształowa Brukselka to nagroda przyznawana przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE od 2001 r. za sukcesy w Programach Ramowych Unii Europejskiej. Nagroda jest cenionym wśród naukowców i przedsiębiorców wyróżnieniem za innowacyjność i wkład w rozwój polskiej nauki i gospodarki.

W tym roku Kryształowa Brukselka zostanie wręczona po raz ósmy. Wyróżni za wybitne osiągnięcia w realizacji i promocji projektów programów ramowych na przestrzeni ostatnich 20 lat. Wiąże się to z tym, że w 2018 roku KPK podsumowuje 20 lat uczestnictwa Polski w Programach Ramowych Badań i Innowacji Unii Europejskiej i obchodzi 20. rocznicę swego powstania.

Znamy nominowanych do tegorocznej edycji Nagrody Kryształowej Brukselki 2018 w kategoriach: nauka: uczelnie, instytuty badawcze, instytuty naukowe Polskiej Akademii Nauk; biznes: małe i średnie; przedsiębiorstwa, duże przedsiębiorstwa; administracja samorządowa; podmioty non-profit; nagroda indywidualna. Lista nominowanych TUTAJ.

Laureatów poznamy podczas uroczystej gali wręczenia Nagród Kryształowej Brukselki 2018, która odbędzie się 6 czerwca 2018 r. w Warszawie.

Źródło: KPK

Dyskusja (0 komentarzy)