Aktualności
07 Listopada
Opublikowano: 2019-11-07

Podręcznik naukowców UEWr wyróżniony

Książka pod redakcją prof. Bogusławy Drelich-Skulskiej oraz dr hab. Małgorzaty Domiter, profesor UEWr i dr Anny H. Jankowiak „International business in  the global world” otrzymała wyróżnienie w  tegorocznym konkursie PTE na najlepszy podręcznik z ekonomii, wydany w latach 2015-2018.

Podręcznik skierowany jest do studentów kierunku International Business studiujących na poziomie studiów licencjackich i magisterskich. Stanowi kompleksowe źródło informacji o biznesie międzynarodowym, a autorzy omawiają w nim zagadnienia niezbędne do realizacji takich przedmiotów jak biznes międzynarodowy, finanse międzynarodowe, marketing międzynarodowy, zarządzanie międzynarodowe, logistyka międzynarodowa czy rozliczenia międzynarodowe. Dodatkowo zawarto w nim omówienie aktualnych zjawisk i trendów występujących w globalnej gospodarce, takich jak migracje, otoczenie multikulturowe, korupcja.

Podręcznik napisany jest w języku angielskim, a czytelnik znajdzie w nim wiele ciekawych i użytecznych przykładów dotyczących realizacji biznesu w globalnej gospodarce.

Jolanta Nowacka

Dyskusja (0 komentarzy)