Aktualności
12 Czerwca
Opublikowano: 2017-06-12

Rekrutacja na Wydziale Sztuki Lalkarskiej

Jeszcze tylko do 20.06.2017 mają czas osoby, które chciałyby studiować na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, na przygotowanie dokumentów rekrutacyjnych i zarejestrowanie się w systemie IRK. To niezbędny warunek, by przystąpić w lipcu do egzaminów i starać się o miejsce na kierunku aktorskim na białostockiej uczelni teatralnej.

Egzaminy na Wydziale Sztuki Lalkarskiej rozpoczną się 3 lipca i potrwają siedem dni. Przebiegają w trzech etapach. Na początek odbędą się eliminacje wstępne, następnie egzamin konkursowy, który obejmuje egzamin rytmiczno-ruchowy, z zakresu “gry przedmiotem” oraz egzamin aktorski. Na koniec kandydatów czeka egzamin teoretyczny z wiedzy o literaturze, teatrze, sztuce oraz z orientacji w bieżącym życiu kulturalnym. Każdy etap wymaga odmiennego przygotowania, o czym szczegółowo można przeczytać na stronie internetowej WSL.

Aby jednak w ogóle przystąpić do egzaminów, kandydaci muszą w pierwszej kolejności wypełnić on-line formularz podania o przyjęcie na studia w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów. System IRK już działa, znaleźć go można na stronie internetowej uczelni. Zostanie zamknięty w dniu 20 czerwca 2017 r. o godz. 24:00.

Szczegóły: https://atb.edu.pl/rekrutacja/egzaminy-wstepne-kierunek-aktorstwo/

Anna Danilewicz

Dyskusja (0 komentarzy)