Aktualności
Sprawy nauki
23 Stycznia
Opublikowano: 2019-01-23

Targi EuroLab i CrimeLab – nowy Konkurs o Nagrodę Prokuratora Krajowego

W trakcie targów rozstrzygnięty zostanie nowy konkurs przeznaczony wyłącznie dla wystawców prezentujących swoją ofertę podczas 8. Targów Techniki Kryminalistycznej CrimeLab oraz 21. Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab. Do konkursu mogą być zgłaszane przyrządy, zestawy odczynników lub inne nowatorskie elementy wyposażenia laboratoriów kryminalistycznych. Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu można znaleźć pod adresem http://targieurolab.pl/pl/konkurs-o-nagrode-prokuratora-krajowego

Kryminalistyka na najwyższym poziomie

8. Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab 2019 to specjalistyczna, branżowa impreza, podczas której spotykają się producenci, dystrybutorzy produktów i usług wykorzystywanych w technice kryminalistycznej wraz z odbiorcami takiej oferty, w tym – naukowcami. Ideą Targów CrimeLab jest nie tylko stworzenie miejsca do biznesowych spotkań i prezentacji oferty, ale również przekazywanie fachowej wiedzy z zakresu kryminalistyki laboratoryjnej. CrimeLab to jedyne wydarzenie tego typu w Polsce..

Nowości w kryminologii

W ramach targów CrimeLab będzie można zapoznać się z nowościami technologicznymi w zakresie sprzętu do badania miejsca zdarzenia, sprzętu, wyposażenia i materiałów do kryminalistycznych badań laboratoryjnych, sprzętu do dokumentowania, rejestracji, zabezpieczenia oraz prezentacji materiału dowodowego, a także innego sprzętu służącego do technik kryminalistycznych. Zaprezentowane zostaną również systemy informatyczne wspomagające procesy identyfikacji, systemy informatyczne i ewidencyjne wspomagające zarządzanie obiegiem materiału dowodowego.

Cała branża laboratoryjna w sercu stolicy

8. Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab i 21. Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab odbędą się w dniach 13 – 15 marca 2019 w Pałacu Kultury i Nauki, Pl. Defilad 1 w Warszawie. Targom towarzyszy niezwykle bogaty program merytoryczny organizowany przez współpracujące przy wydarzeniu od strony merytorycznej instytucje, uczelnie i organizacje.

Więcej informacji na ten temat oraz rejestracja znajduje się na stronie www.targieurolab.pl

Tomasz Rosset

Dyskusja (0 komentarzy)