Aktualności
Sprawy nauki
14 Grudnia
Opublikowano: 2023-12-14

W styczniu „Szeroki Horyzont” – Dzień Informacyjny o konkursach grantowych

Pod koniec stycznia w Warszawie „Szeroki Horyzont” – Dzień Informacyjny poświęcony konkursom w programie Horyzont Europa na lata 2024–2025. Organizatorem wydarzenia jest Krajowy Punkt Kontaktowy w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju.

To największe w Polsce wydarzenie poświęcone programowi Horyzont Europa. Adresowane jest do firm, organizacji międzynarodowych, instytucji naukowych, administracji publicznej i NGO-sów. Aby zapewnić możliwość networkingu, odbędzie się w formule stacjonarnej.

W programie przewidziano m.in. informacje o nowościach w programie Horyzont Europa. Zaproszeni goście z Komisji Europejskiej opowiedzą, jak wybrać optymalny temat z oferty HE i jak napisać dobry wniosek. Nie zabraknie informacji o działaniach przekrojowych w Horyzoncie Europa i priorytetach politycznych.

Do dyspozycji uczestników będą także eksperci KPK. Będzie także okazja poznać tych, którzy stoją za historiami sukcesu polskich instytucji w programach ramowych. Oprócz tego m.in. tematy dla JST w Horyzoncie Europa, zagadnienia dotyczące AI, energii, klimatu, bezpieczeństwa i instrumenty dedykowane firmom.

„Szeroki Horyzont” odbędzie się w dniach 29–30 stycznia 2024 roku w hotelu Marriott w Warszawie. Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny. Wkrótce rozpocznie się rejestracja. Szczegóły będą dostępne na stronie www.kpk.gov.pl.

GaL, źródło: KPK

20240129 30 szeroki horyzont

Dyskusja (0 komentarzy)