Aktualności
Sprawy nauki
22 Grudnia
Opublikowano: 2016-12-22

Warsztaty dla ubiegających się o granty ERC w styczniu

W styczniu w Krakowie odbędą się warsztaty dla naukowców, którzy chcą ubiegać się o prestiżowe granty ERC. Udział w spotkaniu jest bezpłatny; niezbędne jest wcześniejsze zgłoszenie.

Spotkanie odbędzie się w piątek 13 stycznia 2017 r. w Auditorium Maximum UJ. Organizatorzy: Biuro ds. Doskonałości Naukowej PAN oraz Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów Uniwersytetu Jagiellońskiego,  przyjmują zgłoszenia do 9 stycznia 2017 r.

Prestiżowy charakter grantów ERC powoduje, że już samo ich uzyskanie stanowi potwierdzenie klasy naukowca i jakości prowadzonych przez niego badań – potwierdzają organizatorzy warsztatów.

Podczas jednodniowego spotkania w Krakowie swoimi doświadczeniami podzielą się zarówno laureaci, jak i paneliści oceniający granty ERC. Przedstawione zostaną również najistotniejsze zagadnienia związane z procedurą aplikacyjną i konstrukcją wniosku. Dla części uczestników zaplanowano również sesje indywidualnych konsultacji, w trakcie których naukowcy będą mogli zaprezentować własne pomysły badawcze i otrzymać wskazówki dotyczące przygotowania wniosku aplikacyjnego.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod adresem https://goo.gl/forms/nbjE5LRrLx0mFMZx1 . Termin zgłoszeń upływa 9.01.2017 r. o godz. 9:00.

Źródło: PAP – Nauka w Polsce

Dyskusja (0 komentarzy)