Aktualności
Sprawy nauki
25 Kwietnia
Źródło: www.kpk.gov.pl
Opublikowano: 2019-04-25

Warsztaty „ERC Mentoring Initiative” w Wiedniu 

Instytut Nauk o Człowieku (Institut für die Wissenschaften vom Menschen – IWM) oraz Polska Akademia Nauk, przy wsparciu MNiSW, organizują 14-15 czerwca 2019 roku warsztaty „ERC Mentoring Initiative”.

Będą one skierowane do naukowców reprezentujących dziedziny humanistyczne i społeczne planujących aplikować o granty ERC w kategoriach Starting i Consolidator. Warsztaty będą poświęcone dopracowaniu koncepcji projektu badawczego, który naukowiec zamierza przedstawić we wniosku projektowym ERC. Podczas dwudniowej serii spotkań aplikujący o granty będą mieli możliwość zaprezentowania pomysłu badawczego i skonsultowania go z zaproszonymi ekspertami. Eksperci ERC – laureaci i paneliści – podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z przygotowaniem dobrego wniosku projektowego. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizatorzy pokrywają koszty dojazdu, a Stacja Naukowa PAN w Wiedniu zapewnia uczestnikom nocleg. Liczba uczestników jest ograniczona, PAN dysponuje 5 miejscami na warsztatach dla uczonych, którzy planują aplikowanie o granty ERC z dowolną polską jednostką naukową.

Rejestracja na warsztaty odbywa się do 19 maja, za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego pod adresem: https://forms.gle/GXvtSoY7rojHfhC4A

JK

(Źródło: PAN)

Dyskusja (0 komentarzy)