Aktualności
Szkoły wyższe
21 Września
Opublikowano: 2017-09-21

Bal Absolwentów i Przyjaciół UMCS

Odebranie dyplomu ukończenia studiów nie oznacza końca przygody z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej. Od ponad 73 lat 230 tysięcy absolwentów UMCS tworzy tożsamość uczelni, wspierając jej akademicką tradycję i rozwój i mając znaczący wpływ na rozwój Lublina, regionu i całego kraju.

Od kilku lat Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej kładzie duży nacisk na budowanie i utrzymywanie trwałych relacji ze swoimi absolwentami. Na wzór najbardziej prestiżowych szkół wyższych na świecie powstał Program Absolwent UMCS, mający na celu budowanie i utrzymywanie trwałych relacji uniwersytetu z osobami posiadającymi dyplom, zachęcenie ich do powrotu do Alma Mater i kontynuowania swojej przygody z UMCS. Poprzez różne inicjatywy, takie jak zjazdy absolwenckie czy bale, uczelnia integruje absolwentów, zachęca ich do utrzymywania kontaktów oraz angażowania się w życie i działalność Alma Mater.

Fundacja Absolwentów UMCS organizuje wyjątkowy Andrzejkowy Bal Absolwentów i Przyjaciół UMCS, który odbędzie się 25 listopada br. w Lublinie (Hotel Focus).

Bal Absolwentów i Przyjaciół UMCS to doskonała okazja do spotkania po latach znajomych ze studiów, integracji środowiska akademickiego UMCS, a także do celebrowania obchodzonego w uczelni jubileuszu 150. rocznicy urodzin Marii Curie-Skłodowskiej. Moc atrakcji oraz zabawa do białego rana w znakomitym towarzystwie gwarantowana. O niezapomnianą atmosferę balu i oprawę muzyczną zadbają prawdziwi mistrzowie ceremonii.

Bal uświetni także występ absolwentki Wydziału Artystycznego UMCS Natalii Wilk oraz Tomasza Momota.

Tego wieczoru odbędzie się również bezgotówkowa aukcja charytatywna, na której licytowane będąy prace studentów Wydziału Artystycznego. Dochód zostanie przeznaczony na rzecz akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Aukcję poprowadzi pomysłodawczyni i koordynatorka projektu, dziennikarka Radia Lublin, Pani Ewa Dados.

Zapisy będą prowadzone do 10 listopada poprzez stronę http://faumcs.pl/projekt/bal-absolwentow-i-przyjaciol-umcs/. Znajdują się tam również szczegółowe informacje dotyczące ceny, dostępnych zniżek, menu itp.

Aneta Adamska

Dyskusja (0 komentarzy)