Aktualności
Szkoły wyższe
27 Marca
Opublikowano: 2017-03-27

Deloitte Central Europe Business Services Center Day na WSIiZ

Znasz angielski lub inny europejski język? Chcesz zdobyć cenne certyfikaty? Chcesz bliżej poznać firmę Deloitte? Jesteś ciekawy jak wyglądają kulisy rekrutacji do międzynarodowej firmy? Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, zapisz się na wydarzenie, które może odmienić Twoje losy zawodowe!

28 marca, czyli już w najbliższy wtorek studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania odwiedzą – po raz kolejny – eksperci z Deloitte Central Europe Business Services Center.  Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00 w sali RA53.

– Wyższa Szkoła informatyki i Zarządzania, to jeden z naszych ważniejszych i bardzo zaufanych partnerów w Rzeszowie. Dzięki naszej współpracy, możemy liczyć na dobrze przygotowanych i wykształconych młodych absolwentów, którzy wzmacniają zespół pracowników naszego Centrum Usług dla Biznesu w Rzeszowie. Jesteśmy ogromnie zadowoleni z rozwoju naszego Centrum w ostatnim roku, i z dumą możemy ogłosić, że podjęliśmy decyzję o podwojeniu liczby naszych pracowników. Do końca roku z ponad 200 zatrudnionych do tej pory, chcemy zwiększyć zatrudnienie do ponad 400 osób – mówi Pavel Frnoch, Lider Centrum Usług dla biznesu Deloitte w Rzeszowie.

– Eksperci z Deloitte CE poprowadzą dla naszych studentów wykłady dotyczące możliwości rozwoju swojej kariery w poszczególnych działach firmy. Studenci WSIiZ będą mogli dowiedzieć się więcej jak zaaplikować na płatne praktyki lub na oferty pracy w Centrum Usług dla biznesu Deloitte w Rzeszowie – podkreśla Ewa Podgórska, kierownik Biura Karier WSIiZ, które organizuje wydarzenie.

Każdy uczestnik biorący udział w „Deloitte Central Europe Business Services Center Day” otrzyma certyfikat sygnowany marką Deloitte.

Dominik Łazarz

 

 

Dyskusja (1 komentarz)
  • ~Kłamcy 18.07.2017 23:00

    Jakie certyfikaty? Na początku powiedziano mi, że są możliwości opłaty certyfikatów. Potem mnie wyśmiano - powiedziano, że nie ma takich możliwości!! NIE OSZUKUJCIE LUDZI!!!!