Aktualności
Szkoły wyższe
16 Marca
Opublikowano: 2017-03-16

Drzwi Otwarte 2017 w PWSZ w Koninie 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie zaprasza 18 marca uczniów klas maturalnych i wszystkich zainteresowanych na Drzwi Otwarte 2017. To największa tego typu impreza w naszym regionie.

W regionie konińskim jedynie Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie ma tak różnorodną i ciekawą ofertę kształcenia. W roku akademickim 2017/2018 proponuje studia na kilkunastu kierunkach licencjackich i inżynierskich oraz na trzech kierunkach studiów magisterskich. Są to: filologia (angielska z językiem niemieckim oraz niemiecka z językiem angielskim), zarządzanie i inżynieria produkcji (transport i logistyka produkcji oraz zarządzanie infrastrukturą techniczną) i zdrowie publiczne (socjoterapia oraz żywienie człowieka zdrowego i chorego) – po otrzymaniu zgody MNiSW na jego prowadzenie. Zarządzanie i inżynieria produkcji oraz zdrowie publiczne to nowości.

Tegoroczni abiturienci będą mogli nie tylko zobaczyć uczelnię od środka, ale też ‒ co najważniejsze ‒ porozmawiać ze studentami i wykładowcami. Stoiska zapowiadają się ciekawie. Swoją ofertę i możliwości przedstawią, jak co roku, samorząd studencki i studenckie koła naukowe. Będzie także obecne Akademickie Centrum Językowe PWSZ w Koninie, które prowadzi naukę języków: dla dzieci i dorosłych, dla indywidualistów oraz firm.

Drzwi PWSZ w Koninie będą dla maturzystów tego dnia otwarte od godz. 11.00 do 13.00. w budynku przy ul. Przyjaźni 1.

Natomiast rekrutacja na rok akademicki 2017/2018 rozpoczyna się 12 czerwca  i potrwa do 23 września 2017 r.

Monika Wojciechowska

Dyskusja (0 komentarzy)