Aktualności
Szkoły wyższe
06 Marca
Opublikowano: 2017-03-06

Dzień otwarty WSEI

Służby specjalne Żandarmerii Wojskowej i Straży Pożarnej z ciężkim sprzętem opanowały 28 lutego Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Powodem ich wizyty był dzień otwarty WSEI, w którym partnerzy prezentują formy swojej działalności i współpracy z uczelnią.

Zainteresowanych zaprosiły tym razem Wydział Administracji i Ekonomii oraz Wydział Nauk o Zdrowiu. Uczestnicy mogli wziąć udział w licznych warsztatach, prelekcja i pokazach, m.in.: „Jak poprowadzić własne przedsiębiorstwo? Gra symulacyjna”, „Czy posiadasz cechy dobrego menedżera? Diagnoza stylu kierowania w oparciu o siatkę przywództwa Blake’a i Mouton”, „Ty również masz prawo wiedzieć! Warsztaty na temat sposobów pozyskiwania informacji od instytucji publicznych”, „Jak nie zostać ofiarą w sieci – bezpieczeństwo naszych danych w cyberprzestrzeni”, „Współpraca cywilno-wojskowa”, „Zdrowe oczy to możliwości właściwego rozwoju – badanie ostrości wzroku”, „Jak skutecznie walczyć z otyłością – pomiary, obliczanie BMI”, „Po co nam Piramida zdrowia – kilka słów o produktach”, „Niezawodny przepis na ratowanie życia – wykonywanie czynności reanimacyjnych – masaż serca, sztuczne oddychanie”, „Spróbuj jak to jest gdy w domu pojawia się Noworodek– wykonywanie podstawowych czynności tj; przewijanie, kąpiel, zastosowanie chusty do noszenia”, „Co ze sobą zrobić po maturze /po studiach?” oraz prezentacjach kół naukowych: „Koło naukowe Administratywistów” i „Bezpieczne państwo, bezpieczny obywatel”.

W dniu otwartym Wyższej szkoły Ekonomii i Innowacji wzięło udział ponad 400 uczestników –uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego.

Dyskusja (0 komentarzy)