Aktualności
Szkoły wyższe
28 Lutego
Opublikowano: 2017-02-28

Dzień otwarty Wydziału Pedagogiki i Psychologii WSEI

Siła myśli może poruszać ręką, także cudzą! Jeśli ktoś w to nie wierzył, to mógł się o tym przekonać podczas dnia otwartego Wydziału Pedagogiki i Psychologii WSEI, który 24 lutego zaprosił wszystkich zainteresowanych możliwościami współczesnych zestawów komputer–mózg w sprzężeniu z urządzeniami do stymulacji magnetycznej układu nerwowego.

Uczestnicy przekonali się, że za pomocą myśli można też poprowadź samochód (biofeedback) oraz zobaczyli to, czego nie widzą, kiedy mają oczy szeroko otwarte podczas prezentacji Eyetrackingu dla mistrzów sportu i marketingu. Dzień otwarty był niespotykaną okazją dla odwiedzających, żeby poznać możliwości laboratoriów WSEI, o których pracownicy uczelni z dumą mówią: „są najnowocześniejsze w Polsce”.

Uczestnicy mogli też wziąć udział w licznych warsztatach, prelekcja i pokazach, m.in.: „Niepełnosprawni pośród nas”, „Konflikt – problem czy szansa?:, „Moje cele życiowe”, „Magia czy nauka? Co wyczytasz z rysunku?”, „Poznaj swój styl negocjowania. Gra negocjacyjna WYSPA REKINÓW”, „Gatunki mowy, metafory, amalgamaty pojęciowe – czyli o tym, jak język może regulować nasze zachowania” oraz „Moc pomocy – jak skutecznie pomagać innym?”

Kolejna edycja dni otwartych w WSEI odbędzie 28 lutego. Uczestników zaproszą wówczas Wydział Administracji i Ekonomii oraz Wydział Nauk o Zdrowiu. Wszystkich zainteresowanych Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji zaprasza do swojej siedziby przy ul. Projektowej 4 w godz. 9.30-13.00.

Marek Szczodrak

Dyskusja (0 komentarzy)