Aktualności
Szkoły wyższe
20 Lutego
Opublikowano: 2017-02-20

Hulajnogą po nagrodę?

Tomasz Jakmiuk, absolwent Politechniki Białostockiej, w 11. edycji konkursu Travelery National Geographic.

Tomasz Jakimiuk, absolwent Wydziału Zarządzania PB , latem 2016 roku na hulajnodze i autostopem podróżował do Chin. I właśnie za tę podróż otrzymał nominację National Geographic TRAVELER. Tomek wyruszył z Podlasia, przejechał Ukrainę, Rosję, Mongolię aż do Chin po Wyżynę Tybetańską. W podróży spędził 105 dni. Swoimi doświadczeniami z tej wyprawy dzielił się na blogu www.jaktodaleko.pl.

Można głosować na Tomka w plebiscycie internetowym w kategoriach Podróż roku i Podróżnik online. Głosowanie trwa od 17 lutego do 18 kwietnia poprzez:  www.travelery.national-geographic.pl.

„Travelery zostaną przyznane już po raz 11. Laureatami w sześciu kategoriach zostaną osoby, które w 2016 r. dokonały rzeczy wielkich, ważnych i wyjątkowych pod względem eksploracji, odkrywania i poznawania świata, ale także jego opisywania i ochrony. To również osoby, których zapał, determinacja i talenty są dla nas wszystkich inspiracją do realizowania swoich marzeń i działania na rzecz innych. W każdej kategorii nominowanych zostało po pięciu kandydatów” – czytamy na stronie konkursu. To internauci wybierają Podróżnika roku i Podróżnika online.

Dorota Sawicka

Foto: Tomasz Jakimiuk – Nad Bajkałem –  28 dzień wyprawy (z archiwum: jaktodaleko.pl)

Dyskusja (0 komentarzy)