Aktualności
Szkoły wyższe
05 Kwietnia
Opublikowano: 2017-04-05

Otwarte targi pracy DSW 8 kwietnia we Wrocławiu

Od czego, kiedy i jak zacząć poszukiwania pracy? W jaki sposób skutecznie przygotować się na rozmowę z pracodawcą? Gdzie najlepiej szukać ofert? Co powinno zawierać moje CV? To pytania które często stawiają przed sobą osoby zamierzające zmienić lub znaleźć pracę. Biuro Karier Dolnośląskiej Szkoły Wyższej w sobotę 8 kwietnia od 10:00 do 14:00 w Centrum Konferencyjnym Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu zorganizuje wiosenną edycję Targów Pracy 2017.

Wystawcami tej edycji są głównie firmy i instytucje stwarzające szansę rozwoju w międzynarodowym środowisku. Kandydaci będą mogli zapoznać się z ofertami światowego lidera doradztwa personalnego i zawodowego jakim jest Manpower. Udział potwierdziły również Europejskie Centrum Odszkodowań SA (EuCO), które jest liderem rynku odszkodowań w Europie Środkowo-Wschodniej, brytyjska firma Freightex, świadcząca usługi transportu towarów i specjalistycznego, drugi pod względem wielkości szwajcarski bank Credit Suisse oraz zajmująca się profesjonalną obsługą w zakresie call center, telemarketingu i telesprzedaży firma Call Center Inter Galactica.

W gronie wystawców są również instytucje takie jak Familijny Wrocław, którego działalność skupiona jest w obszarze edukacji i prowadzenia placówek edukacyjnych, czy Krajowy Rejestr Długów obsługujący wszystkie podmioty gospodarcze – od jednoosobowych firm, poprzez małe i średnie przedsiębiorstwa po wielkie korporacje. Niezwykle ważne dla organizatorów było, aby uczestnicy mogli zapoznać się także z ofertami, jakie posiada Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy, z którym uczelnia od lat współpracuje oraz Komenda Wojewódzka Policji – wylicza Monika Gasztych, dyrektorka Biura Karier DSW.

Osoby zainteresowane wolontariatem międzynarodowym ucieszy obecność Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej we Wrocławiu oraz organizatorów Wroclaw Global Forum, w której każdego roku bierze udział ponad 400 wybitnych liderów i przedstawicieli mediów, polityki, biznesu i światowych organizacji pozarządowych i uznawana jest za wiodącą konferencję transatlantycką.

Otwarte Targi Pracy odbędą się w sobotę 8 kwietnia w godz. 10:00 – 14:00 w Centrum Konferencyjnym DSW przy ul. Strzegomskiej 55 we Wrocławiu. Organizatorem wydarzenia jest Biuro Karier DSW. Wydarzenie realizowane jest w ramach jubileuszu 20-lecia DSW. Udział  w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dawid Frik

Fot. Biuro Prasowe DSW

Dyskusja (0 komentarzy)