Aktualności
Szkoły wyższe
13 Czerwca
Opublikowano: 2019-06-13

Rekrutacja na USz

Uniwersytet Szczeciński rozpoczął rekrutację. Kandydaci mogą rejestrować się w serwisie Elektronicznej Rejestracji Kandydatów na stronie internetowej uczelni. Znajdą tu informacje dotyczące kryteriów kwalifikacji na studia, poszczególnych etapów rekrutacji, wymaganych dokumentów czy płatności.

W ofercie USz od nadchodzącego roku akademickiego (2019/2020) pojawi się kilka nowych kierunków:
Studia I stopnia: Familiologia
Studia II stopnia: Familiologia, Bałtyckie studia kulturowe, Menedżer dziedzictwa kulturowego, Managment Instytucji Publicznych i Public Relations.

Kierunki  Pedagogika  przedszkolna i wczesnoszkolna oraz Pedagogika specjalna od roku akademickiego 2019/2020 będą prowadzone jako studia jednolite magisterskie.

Pierwszy etap pierwszego naboru na studia stacjonarne I stopnia oraz jednolite studia magisterskie trwa do 8 lipca. Natomiast pierwszy etap pierwszego naboru na studia  II stopnia i wszystkie studia niestacjonarne trwa do 16 sierpnia.

Informacje o zakwalifikowaniu lub niezakwalifikowaniu do drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego kandydaci poznają: na studia stacjonarne I stopnia oraz jednolite studia magisterskie 11 lipca, na studia II stopnia i wszystkie studia niestacjonarne 22 sierpnia.

Decyzje o przyjęciu na studia zostaną ogłoszone: na studia stacjonarne I stopnia oraz jednolite studia magisterskie 19 lipca, na studia  II stopnia i wszystkie studia niestacjonarne 30 sierpnia.

Więcej informacji dla kandydatów: http://kandydaci.usz.edu.pl/

Karolina Płotnicka-Błach

Dyskusja (0 komentarzy)