Aktualności
Szkoły wyższe
14 Grudnia
Opublikowano: 2017-12-14

Studenckie Spotkania Podróżnicze „Menażki 2017” na Uniwersytecie Gdańskim

Kolejna edycja „Menażek” odbędzie się w dniach 15-17 grudnia br. To już 6. odsłona Studenckich Spotkań Podróżniczych, które odkryją przed uczestnikami nieznane im dotąd miejsca na świecie.

„Menażki” to wydarzenie skierowane nie tylko do studentów z Trójmiasta. Wszystkich miłośników podróży zarówno małych i dużych, osób szukających inspiracji na kolejną wycieczkę lub szukających towarzysza podróży, również nie może zabraknąć na tegorocznym spotkaniu.

Każdy z uczestników opowie o swoich przeżyciach i wyprawach, które dla wielu są nie tylko odpoczynkiem czy jednorazową przygodą, ale przede wszystkim pasją. Ponadto będzie można usłyszeć kilka wskazówek, jak w łatwy i przede wszystkim niedrogi sposób, zaplanować swoją podróż.

Pierwszy dzień to oficjalne rozpoczęcie wydarzenia połączone z pokazem filmowym oraz spotkanie z zaproszonymi podróżnikami. Natomiast kolejne dwa dni to prezentacje uczestników, którzy zgłosili się do konkursu.

Jak organizatorzy zachęcają – można przenieść się na chwilę do innego zakątka świata i przyznać najlepszej prezentacji swój głos! Na podstawie kart ocen wypełnionej przez publiczność dla najlepszych uczestników zostaną przyznane następujące nagrody: 700 zł i statuetka Menażki 2017 (I miejsce), 500 zł (II miejsce), 300 zł (III miejsce).

Czas: 15-17 grudnia 2017

Miejsce: Wydział Nauk Społecznych UG, Gdańsk, ul. Jana Bażyńskiego 4

Organizator: Akademickie Centrum Kultury Alternator UG

Więcej informacji na stronie: https://ug.edu.pl/media/aktualnosci/70327/menazki_2017

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/140304833276467/

Monika Rogo

Dyskusja (0 komentarzy)